Galeria - Marian Maroszek

Ebałt

Nazywam się Marian Maroszek, bardziej w internetowym światku znany jako maniooo. Mam 26 lat, ukończyłem studia na Politechnice Koszalińskiej, pracuję zaś w branży systemów zabezpieczeń (alarmy, CCTV itp.). Zainteresowania dość szerokie: trochę programowania, podróże i fotografia, gra na gitarze, kulinaria. Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować, na stronie są jakieś błędy lub generalnie wzbudziłem Twoje zainteresowanie, to proszę o kontakt.

Strona ta powstała z pomocą programów:
  • Zajączek - bardzo przyjemny edytor ułatwiający znacznie pracę dzięki szablonom, kolorowaniu składni itp.. Niestety projekt ten nie jest chyba rozwiajny, bo forum AMIGO Software zostało zalane falą spamu, zaś autor nie odpowiada na maile. Stąd też przerzucam się na PSPad.
  • GIMP - znany i lubiany edytor grafiki, w zupełności wystarczający do moich zastosowań.
  • Krasnal - prosty w obsłudze (prawie bezobsługowy ;) ) serwer, dzięki któremu "widzimy" PHP.
Ponieważ tworząc tą stronę moja znajomość HTML, CSS i PHP była na poziomie równym zero, więc nic bym nie zrobił bez choćby kawałka strawnej dla laika teorii. Znalazłem ją oczywiście w nieskończonych zasobach Internetu:

Niniejszym chciałbym złożyć ogromne podziękowania autorom powyższych programów i opracowań: wielkie dzięki Chłopaki i Dziewczęta ;) .

A teraz specjalne podziękowania dla maciasa, twórcy świetnej stronki z poradami dla webmasterów - www.webpassion.pl. Bez Ciebie babrałbym się o wiele dłużej z kilkoma sprawami. Dzięki :-D.

Ze względów sentymentalnych ;-) postanowiłem zostawić starsze wersje tej strony:

mailme@maniooo